AKTUALNOŚCI
Informacje dostępne są w Przedszkolu
PANEL LOGOWANIA

postheadericon ŻŁOBEK

Rejestr Żłobków działających na terenie Gminy Miasta Szczecin KLIK

niepubliczny zlobek

Do żłobka przyjmujemy dzieci w wieku od 1 roku do 2,5 lat. W naszym Żłobku „TUPTUŚ” w Szczecinie – Zdrojach każde dziecko ma zapewnioną troskliwą opiekę i pielęgnację. W całej placówce mamy tylko 1 małą grupę. Szereg zajęć dydaktyczno-wychowawczych umożliwia maluszkom ich prawidłowy i harmonijny rozwój.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo dzieci i najlepsza opieka. Dba o nie wysoko wykwalifikowany personel, przeszkolony z zakresu udzielania pierwszej pomocy dzieciom oraz z zasad BHP. Żłobek posiada zabawki i pomoce dydaktyczne z odpowiednimi atestami.

Pracują w naszym Żłobku „TUPTUŚ” „Ciocie”, które naprawdę lubią zajmować się dziećmi i z ochotą, co rano wykonują swoje obowiązki. Mają dużo ciekawych pomysłów do prowadzenia zajęć, sporo energii i zapału. Cechują się też wysoką odpowiedzialnością za swoich podopiecznych. Wychowawczynie w żłobku są stałe. Te same Panie współpracują z nami już od kilku lat. Dzięki temu dzieci nie muszą przeżywać rozstań z ulubionymi „Ciociami” i ponownie nabierać zaufania do nowych osób.

Aby bliżej poznać nasz żłobek i ułatwić dzieciom przyszłe rozstanie z rodzicami serdecznie zapraszamy na dni adaptacyjne w żłobku.

Tutaj Nasi Milusińscy spędzają czas radośnie i bezpiecznie.

INFORMACJE
Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy dzieci urodzone w 2015 roku.
PREZENTACJA

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "TUPTUŚ" PREZENTACJA KLIK