AKTUALNOŚCI
Informacje dostępne są w Przedszkolu
PANEL LOGOWANIA

postheadericon O NAS

Niepubliczne Przedszkole Artystyczno – Językowe oraz Niepubliczny Żłobek „TUPTUŚ” są placówkami oświatowymi posiadającymi odbiór Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Straży Pożarnej i są wpisane do ewidencji oświatowej prowadzonej przez miasto Szczecin.

Nasze placówki mieszczą się na Prawobrzeżu Szczecina w dzielnicy Zdroje przy ul. Młodzieży Polskiej 30 w sąsiedztwie osiedlowego ryneczka  i kościoła (5 min drogi z os. Słonecznego, Bukowego, Majowego, Podjuch czy Dąbia).

W naszych placówkach dzieci mają szansę rozwinięcia swoich talentów i wyobraźni, zdobycia nowych umiejętności, spotkań z przyjaciółmi i świetnej zabawy w małych kameralnych grupach, co umożliwia indywidualne podejście do każdego z dziecka.

Dzięki przemyślanej koncepcji kreatywnego nauczania poprzez zabawę, rozbudzamy w dzieciach chęć i ciekawość poznawania otaczającego nas świata oraz naturalną spontaniczność, tak ważną dla harmonijnego rozwoju dziecka.

Doświadczona i wykwalifikowana kadra pedagogów oraz specjalistów  z pasją dbają o najwyższą jakość opieki nad dziećmi oraz towarzyszą im w codziennej nauce i zabawie, współtworząc niezapomniany świat dzieciństwa.  Pracujemy dla dobra najmłodszych  by ich poczucie bezpieczeństwa, radość i uśmiech na twarzy  gościł  na co dzień.

Staramy się stwarzać dzieciom warunki do rozwijania indywidualnych talentów oraz kontaktu z rówieśnikami. Wykorzystujemy innowacyjne metody pracy z dziećmi już od najmłodszych lat. Poprzez zabawę zachęcamy do samodzielności oraz rozwoju. Budzimy i zaspokajamy naturalną dziecięcą ciekawość świata, szukamy najlepszych dróg wychowawczych, dydaktycznych do zapewnienia wszystkim dzieciom wszechstronnego, harmonijnego rozwoju ich osobowości. Staramy się, aby nasze działania dostarczały pociechom odpowiedniego klimatu emocjonalnego, atmosfery radości i satysfakcji.

 

INFORMACJE
Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019. Zapraszamy dzieci urodzone w 2015 roku.
PREZENTACJA

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "TUPTUŚ" PREZENTACJA KLIK